Autor Téma: Soustředění Němčičky  (Přečteno 4289 krát)

Jan Přibyl

  • Globální Moderátor
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
Soustředění Němčičky
« kdy: Červenec 19, 2016, 11:14:27 odpoledne »
Den 0 - neděle 21.8.

Všichni jsme se sešli a ubytovali (Alex dorazí v úterý). Letos večeříme a obědváme v penzionu pod vlekem. Po večeři výlet na rozhlednu na Kraví hoře a návrat domů mezi vinicemi. Teď čekáme na večerku ve 22:00, ráno budíček 7:15 a po snídani FOTBAL!
Večerní procházka - 4 km, stoupání/klesání 100 m, (trasa).

Dnešní fotkyDen 1. - pondělí 22.8.

Začali jsme rozcvičkou ještě před snídaní. Po snídani individuální a kolektivní fotbalový trénink, dopoledne zakončené fotbálkem na malé branky. Sešli jsme se tu na soustředění s týmem Kuřimi a proto jsme po obědě uspořádali přátelák. Po přáteláku hodinka atletiky a pohybové přípravy. Po večeři pak obligátní výlet po okolí, trošku se nám protáhl a tak mnozí usnuli už před večerkou...
Večerní procházka - 10,1 km, stoupání/klesání 243 m, (trasa).

Dnešní fotky
Připomeňte si loňské soustředěníDen 2. - úterý 23.8.

Druhý den jsme začali individuálním a kolektivním tréninkem fotbalu, následoval atletický trénink. Mezery máme v obojím. Po obědě konečně koupání, voda měla 21oC, takže osvěží, dlouho v ní člověk ovšem nevydrží. Po obědě přátelák proti starší přípravce B ("Dobšíkovci") a musíme uznat, že většinu utkání byli lepší. My jsme díky intenzivnímu tréninku sotva pletli nohama. Budiž z toho poučení, že musíme posílit kombinační hru a celkově kolektivní výkon. Vynechali jsme večerní procházku a místo toho byla oslava Štěpánových narozenin.

Dnešní fotkyDen 3. - středa 24.8.

Třetí, tedy krizový den, přežijeme snad bez krize... Počet kluků se ustálil na čísle 14, dorazil Alex a vrátil se Petr. Dnes vynechali jsme rozcvičku, takže den začal snídaní a pokračoval nácvikem herních aktivit na hřišti, odkud nás vyhnalo sekání a tak jsme zvládli koupání před i po obědě. Po poledním klidu jdeme na nerfkovou bitvu do lesa. Bitva se nakonec odehrála v lese přírodní rezervace Nospek, významné evropské lokalitě. Klukům se tohle zpestření myslím líbilo, byla to příjemná změna. Po návratu už ale na plánovaný fotbálek nebyla energie a tak jsme se jen osvěžili v koupališti a krizový den zakončíme už snad bez krize.

Dnešní fotky
Připomeňte si loňské soustředěníDen 4. - čtvrtek 25.8.

Krize nepřišla třetí, ale až 4. den. Postupná ztráta motivace a asi i fyzických sil se začíná projevovat s každou hodinou víc a víc... přidává tomu i rostoucí teplota. Ráno individuální trénink i fotbálek poměrně bez zájmu a nasazení. Následoval atletický trénink s trenérem Danem. Po odpoledním klidu plánujeme hodinu v bazénu a potom nefotbalové hry na hřišti. Navečer procházka a opékání špekáčků.
Večerní procházka - 4 km, stoupání/klesání 124 m, trasa.

Dnešní fotky
Panorama foto 1 , Panorama foto 2 , Panorama foto 3Den 5. - pátek 26.8.

V závěrečný den soustředění nás čekala jen dopolední fáze tréninku - vyplněná atletickým tréninkem a fotbálkem na malé hřiště. Nutno podotknout, že se u některých projevila ponorková nemoc. Po obědě už kluci vyčkávali příjezd rodičů, někteří v bazénu, někteří na pevnině.

Dnešní fotky
Závěrečné foto - animace« Poslední změna: Srpen 28, 2016, 03:31:25 odpoledne od Jan Přibyl »
Trenér